08-6441985
 
 
דרבן העקב:
ע"פ רוב ישנן סיבות להיווצרות העוקץ הפלנטארי הקדמי או הדורזלי האחורי,מבנה כף רגל לא תקין,עודף משקל,מחלת מקצוע הקשורה בעמידה ממושכת,טראומה שעברה רצועת כף הרגל. במהלך החיים.הדרבן הוא למעשה תוצר של מער' החיסון שמעריכה אותו בגלל מצב של חוסר אחיזה טובה ברצועת כף הרגל וככול שהרקמות הרכות סביב הרצועה יותר מודלקות וההסתיידות יותר עמוקה ברצועה האחיזה מתרופפת והדרבן גדל.
מער' החיסון פועלת לטובת הגוף ברוב המקרים אבל התוצאה של דרבן ארוך גורמת למטופל כאבים עזים במיוחד בצעדים הראשונים של הבוקר או ממצב של מנוחה לעמידה.

הטיפול בגלי-הלם גורם לריסוק הסתיידות ברצועה ובעוקץ הפלנטארי שמביאים בסוף סדרת הטיפולים להבראה,יש לציין שמבנה הדרבן לא נהרס מיידית ולוקח לו זמן להיספג למער' הלימפה והדם לכן מומלץ לעשות צילום רק אחרי שנה מיום סיום הטיפולים כי הרקמות הרכות משמרות את המבנה שלו למרות שהוא לא מזיק וכואב יותר.

קיימת עוד פתולוגיה שקשורה לדרבן והיא הבורסה הלוכדת נוזלים במרכז העקב בגלל מרכז הכובד של הגוף המופעל על העקב, בורסה זאת מכילה נוזל לא דלקתי אבל די מכאיב. הטיפול בגלי-הלם הורס בורסה זאת ועוזר לנקז את הנוזלים שבה.

אופן הטיפול בגלי הלם נראה יפה בסרטון המצורף ואתם מוזמנים לצפות בו.
דרבן דורזלי אחורי נוצר גם הוא בגלל הסיבות הנ"ל רק מיקומו אחורה,יש לציין שדרבן דורזלי אחורי לא מטופל יכול לגרות את שורש גיד אכילס ולגרום לדלקת בגיד לכן יש להישמר ולטפל מיידית.

דבר נוסף הוא שבגלל הכאב בהליכה מטים המטופלים את משקל גופם למקום פחות כואב וכך גורמים למצב של חוסר איזון בחלוקת משקל על מפרקים דבר שעשוי לפגוע בהם במיוחד אצל נשים במפרק האגן.דרבן העקב -טיפול בגלי הלם באר שבע 
דלקת בגיד אכילס -טיפול בגלי הלם באר שבע
ד
לקת גידי הפטלה בברך -טיפול בעזרת גלי הלם בבאר שבע
דלקת הסתיידות הכתפים טיפול בגלי הלם באר שבע
דלקת מפרק האגן -טיפול בעזרת גלי הלם ב"ש

דלקת והסתיידות המרפק -טיפול בגלי הלם באר שבע
תסמונת התעלה הרפאלית -כף היד -טיפול בגלי הלם באר שבע
ט
יפול באין אונות בעזרת גלי הדף בבאר שבע 


 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 

 
               בית הנשיאים קומה מינוס 1, שדרות רגר 19, באר שבע, טל. 08-6441985
לייבסיטי - בניית אתרים