08-6441985
 
 
טיפול בגלי הלם

שיטה רפואית מוכחת של טיפול בגלי-הלם, רושמת תוצאות מרשימות בתחום האורתופדיה בהסתיידויות ודלקות של רקמות רכות במערכת התנועה להלן: דרבן העקב, דלקת הסתיידות גיד אכילס (( Achilodoynia דלקת רצועת כף הרגל(Planter facitis) הסתיידות ברכיים (Jampers knee) הסתיידות ודלקת מפרק מפרק הירך (Trochanttric Bursitis) הסתיידות ודלקות כתפיים (כתף קפואה Clcific Tendinitis ) דלקת והסתיידות גידים של המרפק (טניס –אלבו ו גולף אלבו Golf & Tennis Elbow) תסמונת התעלה הקרפאלית כף היד,(C.T.S) ועוד דלקות של מפרקים, רצועות, גידים, בכל אברי התנועה שלא מוגדרים ברשימה.

שיטה זאת מקובלת ומוכרת ע"י מס' קופות חולים וחברות ביטוח שאימצו שיטה זאת כמחליפת ניתוח. שיטת טיפול בגלי הלם לא פולשנית וחוסכת מהמטופל מחזור טיפולים הכולל זריקות קורטיזון, כדורים מאלחשי כאבים, רכישת מדרסים ורפידות שונים ובפועל שכרו של המטופל הניגש ישר לטיפול בגלי הלם לאחר אבחון הפתולוגיה שממנה סובל הוא בחיסכון כספי, וטיפול אמפירי מדעי שמטפל בבעיה ולא בסימפטום.
 
במרפאות רבות יש מכשור רפואי אחיד שזאת מכונת האורטוספק (Orthospec) המכונה נחשבת לטובה ביותר בשוק אבל מסתבר שאפשר לשלב שתי שיטות ביחד הנותנות תוצאות מעבר ל90% הצלחה וכוונתי היא למיטת תדרים בשיטת ה M.R.I.  וגלי-הלם. ע"פ מחקרים שנערכו סוג טיפול משולב זה הוא השילוב המנצח. ברוב המרפאות בגלל שיקול כזה או אחר מעניקים למטופל(ת) רק 2500 פעימות גלי-הלם.במרפאת גלי-מרפא מעניקים 3000 פעימות כולל טיפול משולב התדרים ולכן רף ההצלחה גבוה מאוד. משך הטיפול המשולב הוא 20 דק' בגלי הלם ועוד 30 דק' במיטת התדרים. כפי שכבר נאמר מוכרים הטיפולים הללו ויש אישורים מ..F.D.A משרד הבריאו האמריקאי,Ce השוק האירופאי,ומשרד הבריאות הישראלי.
 
 
האם הטיפול בטוח?
הטיפול אינו פולשני!  הטכנולוגיה הבסיסית של הטיפול משמשת כבר עשרות בשנים ויושמה על מיליוני אנשים. בכל הטיפולים במערכת השרירית-שלדית לא נתגלו תופעות לוואי. יש לציין שמטפלים בשיטת גלי הלם גם על שברים שלא התאחו בגלל התכונה של רגנרציה פיתוח נימי דם קאפילארים חדשים המעשירים את רקמת העצם בחמצן וצרכים אחרים
 
 
האם הטיפול כואב ?
רוב המטופלים מדווחים שההליכה והפעולות שהם עושים ביום יום יותר מכאיבות להם פי כמה מונים. התכונה המוכחת של ריפוי המקום ע"י גלי הלם ותדרים נותנים למטפל ולמטופל את פסק הזמן המתאים לטפל בשלווה ובהרמוניה בלי להרגיש כאבים, יש מידה מסוימת של רגישות מאוד נסבלת 
 
 
מתי חשים בשיפור ?
כול מטופל מגיב אחרת, אבל באופן כללי מתחילים להרגיש בשיפור לאחר הטיפול השלישי, יש מקרים יוצאי דופן בו ישר לאחר הטיפול הראשון מרגישים בשינוי. ישנן פתולוגיות כגון: דלקת הסתיידות כתפיים שגורם הכאב הוא תופעה של הידבקויות גידים וברגע של תנועה סיבובית או זוויתית של הכתף מרגישים כאב חד ובלתי נסבל, לאחר טיפול משולב בשתי המכונות מרגיש המטופל(ת) מידית בשיפור של 10% בכאב ומסוגל ע"פ רוב כבר ללבוש חזרה את החולצה שהוריד.
 
קונטראינדיקציות לטיפולים
 
יש מטופלים שלא מתאימים לטיפול כגון: מקבלי כימותראפיה, נשים בהריון, בעלי קוצב לב, נערים ונערות שלא סיימו את גדילת עצמותיהם, מטופלים שעברו ניתוחים עם השתלות מפרקים או עגינה של מתכות במפרקים.

דרבן העקב -טיפול בגלי הלם באר שבע 
דלקת בגיד אכילס -טיפול בגלי הלם באר שבע
ד
לקת גידי הפטלה בברך -טיפול בעזרת גלי הלם בבאר שבע
דלקת הסתיידות הכתפים טיפול בגלי הלם באר שבע
דלקת מפרק האגן -טיפול בעזרת גלי הלם ב"ש

דלקת והסתיידות המרפק -טיפול בגלי הלם באר שבע
תסמונת התעלה הרפאלית -כף היד -טיפול בגלי הלם באר שבע
ט
יפול באין אונות בעזרת גלי הדף בבאר שבע 
 


 
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 

 
               בית הנשיאים קומה מינוס 1, שדרות רגר 19, באר שבע, טל. 08-6441985
לייבסיטי - בניית אתרים