08-6441985
 
 

גלי הלם באר שבע והדרום
 
גלי הלם - לכתף גלי הלם - לדרבן גלי הלם - לטניס אלבו
גולף אלבו
גלי הלם - לגיד אכילס גלי הלם - לברך
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
הסברים לפתולוגיות ודרך הטיפול בהם 

דרבן העקב:
ע"פ רוב ישנן סיבות להיווצרות העוקץ הפלנטארי הקדמי או הדורזלי האחורי,מבנה כף רגל לא תקין,עודף משקל,מחלת מקצוע הקשורה בעמידה ממושכת,טראומה שעברה רצועת כף הרגל. במהלך החיים.הדרבן הוא למעשה תוצר של מער' החיסון שמעריכה אותו בגלל מצב של חוסר אחיזה טובה ברצועת כף הרגל וככול שהרקמות הרכות סביב הרצועה יותר מודלקות וההסתיידות יותר עמוקה ברצועה האחיזה מתרופפת והדרבן גדל.
מער' החיסון פועלת לטובת הגוף ברוב המקרים אבל התוצאה של דרבן ארוך גורמת למטופל כאבים עזים במיוחד בצעדים הראשונים של הבוקר או ממצב של מנוחה לעמידה.
הטיפול בגלי-הלם גורם לריסוק הסתיידות ברצועה ובעוקץ הפלנטארי שמביאים בסוף סדרת הטיפולים להבראה,יש לציין שמבנה הדרבן לא נהרס מיידית ולוקח לו זמן להיספג למער' הלימפה והדם לכן מומלץ לעשות צילום רק אחרי שנה מיום סיום הטיפולים כי הרקמות הרכות משמרות את המבנה שלו למרות שהוא לא מזיק וכואב יותר.

קיימת עוד פתולוגיה שקשורה לדרבן והיא הבורסה הלוכדת נוזלים במרכז העקב בגלל מרכז הכובד של הגוף המופעל על העקב, בורסה זאת מכילה נוזל לא דלקתי אבל די מכאיב. הטיפול בגלי-הלם הורס בורסה זאת ועוזר לנקז את הנוזלים שבה.

אופן הטיפול בגלי הלם נראה יפה בסרטון המצורף ואתם מוזמנים לצפות בו.
דרבן דורזלי אחורי נוצר גם הוא בגלל הסיבות הנ"ל רק מיקומו אחורה,יש לציין שדרבן דורזלי אחורי לא מטופל יכול לגרות את שורש גיד אכילס ולגרום לדלקת בגיד לכן יש להישמר ולטפל מיידית.

דבר נוסף הוא שבגלל הכאב בהליכה מטים המטופלים את משקל גופם למקום פחות כואב וכך גורמים למצב של חוסר איזון בחלוקת משקל על מפרקים דבר שעשוי לפגוע בהם במיוחד אצל נשים במפרק האגן.מטופלים יקרים חשתם בדקירות מתמשכות בכפות הרגליים שמחמירות הרשמו עכשיו לייעוץ חינם של ד"ר דניאל

 
דלקת גיד אכילס:
פתולוגיה זאת נגרמת לרוב בגלל מאמץ מרבי ומתמשך על הגיד, הרבה מטופלים נפגעים בגלל שהחלו להתאמן בחדרי כושר בצורה בלתי מבוקרת במיוחד על דיווש באופניים או עליה רצופה ומתישה על מדרגה.
קיימת סיבה נוספת והיא המבנה הגרמי של רום העקב שלוכדת את שורש הגיד וגורמת לו לפיתול וחוסר הזרמת דם שבעקבות זאת מתפתחת דלקת. את הדלקת והנפיחות רואים ויזואלית כתפיחה לפעמים עם אודם מסביב.
הטיפול בגלי הלם ותדרים משתנים בשיטת ה.M.R.I מאוד משמעותיים לפתולוגיה זאת ויפה שעה אחת קודם להגיע להתייעצות וטיפול לפני שהפתולוגיה מחמירה.
אופן הטיפול כאמור ליתר הפתולוגיות מתבצע בעזרת שתי מכונות רפואיות גלי-הלם שמרסקים הסתיידות, מזרימים דם רב למקום הפגוע, ויוצרים רגנרציה של התחדשות נימי דם.
מיטת התדרים המשתנים בשיטת ה M.R.I. גורמת להבראת התאים והרקמות הפגועות מסביב ומשלימות את טיפול ריסוק ההסתיידות.

דלקת גידי הפטלה בברך:
המבנה המורכב של מפרק הברך שתפקידו לשאת משקל רב לפעמים קורס ולא עומד בלחץ בגלל גורמי סיכון לרוב עודף משקל, פציעות ספורט, מניפולציה חזקה בשעת הליכה מאומצת או ריצה.
לברך יש מס' פתולוגיות כגון: פריצת סהרון המיניסקוס שגורם לנעילת ברך וקושי בתפקוד, לרוב הסובלים ממיניסקוס חייבים לנער את הברך לפני קימה כי היא ננעלת. קיימות עוד פתולוגיות נוספות של הסתיידות ודלקות ברצועות, גידים, ובמפרק עצמו מאוד נפוץ שחיקת סחוס על רקע ניווני או שיגרוני.
כמו-כן יש דלקת הפוגעת בממברנה הסינוביאלית שתפקידה להפריש שמן סיכה למפרק ובעקבות הדלקת יש חוסר שימון הגורם להאצת שחיקת הסחוסים. סימפטום לתופעה זאת היא ציסטה ע"ש בייקר שמופיעה אחורי הברך בצורת שק נוזלים.

הטיפול בגלי-הלם מאוד יעיל לפתולוגיות הנ"ל ובמכתבי התודה הרבים מופיעים גם מטופלי ברכיים מומלץ לקרוא.
הטיפול בתדרים משתנים וגלי הלם מאוד משמעותיים כי יש אפשרות לתכנת את מחשב מיטת התדרים לשיפעול מחודש של סוחוסים והורדת בצקות חמורות.

 
דלקת הסתיידות כתפיים:
פתולוגיה זאת נגרמת עקב הסתיידות ודלקת חזקה של גידי קופסית הרוטוטור מאחורי הכתף, הפרשות של רקמות מודלקות גורמות להידבקות של גידים והסימפטום הוא קושי בהנעת מפרק הכתף לפעולות פשוטות כמו: להסתרק, לרכוס חזייה, להוריד דברים ממקומות קצת גבוהים, להתלבש.
אחת ההפרעות הנפוצות ביותר הינה חוסר איכות שינה טובה בלילה בה כל הזמן מחפש המטופל תנוחה לכתף הכואבת.
פתולוגיה נוספת היא שחיקת סחוס ופגיעה בלברום או אוסטואופיטים הנצמדים לחיבור בין עצם הבריח ומכתש הלברום ברום הכתף כמו -כן ראש האקרומין ברום הכתף שמאבד את המבנה הגרמי שלו וגורם ללחץ על גיד כזה או אחר.
יש גם סימפטום של קרע בגיד ע"פ רוב בסופראספינטוס שהוא גיד מאוד מרכזי וחשוב שאחד הסימפטומים זה הקושי בהרמת היד.

בטיפול גלי-הלם הפעולה הראשונית שמבצעת המכונה הרפואית היא פתיחת הדבקויות שמקנות ישר הרגשת הקלה בתנועות הכתף ורוב המטופלים חשים בזאת, בהמשך הטיפולים מפרקת המכונה ומרסקת הסתיידות ומיטת התדרים המשתנים משקמת את הרקמות הפגועות שבסה"כ הכללי מביא לריפוי פתולוגיה זאת.
יש לציין שאם לא מטפלים זה עשוי לגרום לתופעת כתף קפואה שהטיפול בה אפשרי אבל יותר ממושך.

 
דלקת מפרק האגן:
פתולוגיה זאת  נפוצה מאוד אצל נשים בגלל המבנה המיוחד של מפרקי האגן עקב לידות ואצל אנשים העובדים פיזית קשה בצורה בלתי נכונה, בנוסף אפשר לצרף את גורם הגיל המבוגר בו השכיחות גדלה לתופעה זאת.
יש לציין שרוב הפתולוגיות גם נגרמות מחוסר התחשבות בהליכה נכונה בגלל פתולוגיות הקשורות לגפיים התחתונות ובעודף משקל. אי אפשר להתעלם ממחלות אוטואימוניות בו מער' החיסון שלנו פוגעת במפרקים ועד היום תופעה זאת לא מובנת ונמצאת במחקר תמידי ומתקדם.
צורת הטיפול דומה לשאר הטיפולים ונעשית בעזרת שתי במכונות הרפואיות שברשות המרפאה עם תוצאות משביעות רצון.
יש לציין שאחד הגורמים במיוחד אצל נשים זה תקופת הבלות בהם מתחילים להיות הפרשות הורמונאליות שגורמות למצב של חוסר סידן ופתולוגיה של אוסטיאופורוזיס בריחת סידן שגם משפיעות על פגיעה במפרקים ובמבנים שלדיים שונים.

 
דלקת והסתיידות המרפק:
פתולוגיה זאת מוכרת כטניס או גולף אלבו בהם גידי המרפק שמחוברים לשרירים נמצאים במצב של דלקת והסתיידות וכל סיבוב של המרפק גורם לכאבים. נפוץ מאוד אצל בעלי מקצוע העובדים עם מכשירים רוטטים או כאלו שעושים עבודה מונוטונית תמידית.
תופעה זאת גם נפוצה אצל קלדניות או ספריות המפעילות באופן רציף קבוצת גידים מסוימת.

הטיפול דומה לשאר הטיפולים בו המכונה פותחת הידבקויות של גידים ומרסקת הסתיידות דבר שמביא להקלה מידית והבראה של המרפק.

 
תסמונת התעלה הקרפאלית כף היד:
בפתולוגיה זאת חשים כאב בשורש כף היד כולל נימול חזק בשלושת האצבעות הראשונות, הרגשה של חוסר תחושה והירדמות של האצבעות עם חוסר יכולת להרים משקל נמוך או נפילת דברים מהיד בגלל חוסר תחושה הנובעת מלחץ על עצב המידיאן הראשי שנכנס לתעלה הקרפאלית.
אחת הסיבות היא שיש לחץ על עצב זה בגלל הפרעה מינראלית או הצטלקות של התעלה.
בפעולת גלי-הלם הגלים יודעים לפתוח את התעלה, להמיס הפרעה מיניראלית שהצטברה במקום דבר הנותן תחושת הקלה משמעותית ומונע התערבות ניתוחית.
יש לציין שרוב המטופלים לא מקבלים מספיק מידע לגבי הניתוח שברגע שמנסרים את קופסית שורש כף היד שתפקידה להגן על התעלה בכדי להגיע לעצב המגורה גורמים להיחלשות שמתחזקת עם הגיל ויכולה להגיע עד 20% בכושר אחיזת דברים כבדים.
כאמור בסדרת טיפולים בגלי-הלם ותדרים משתנים לא פולשניים אפשר להגיע לתוצאות טובות בלי התערבות כירורגית.
אופן הטיפול דומה לשאר הטיפולים רק בתדירות וחוזק של גלי- הלם ברמה אחרת.

 מגנטים-
http://painfree.org.il/milard/?fbclid=IwAR0nXWvG0TBdLY3MSBatGOHFLq3rcennmHwD-MpNmvwPnv8khuniUAWICXw
דרבן העקב -טיפול בגלי הלם באר שבע
דלקת בגיד אכילס -טיפול בגלי הלם באר שבע
ד
לקת גידי הפטלה בברך -טיפול בעזרת גלי הלם בבאר שבע
דלקת הסתיידות הכתפים טיפול בגלי הלם באר שבע
דלקת מפרק האגן -טיפול בעזרת גלי הלם ב"ש

דלקת והסתיידות המרפק -טיפול בגלי הלם באר שבע
תסמונת התעלה הרפאלית -כף היד -טיפול בגלי הלם באר שבע
ט
יפול באין אונות בעזרת גלי הדף בבאר שבע 
ט
יפול בתדרים אלקטרומגנטים בשיטת ה MRI -נפוץ בעיקר לבעיית גב באר שבע 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 

 
               בית הנשיאים קומה מינוס 1, שדרות רגר 19, באר שבע, טל. 08-6441985
לייבסיטי - בניית אתרים