08-6441985
 
 
טיפול בגלי-הלם כמחליפי ניתוח
 
מאמר זה הוא כורח המציאות ונגזר מתוך מעקב על מאות מטופלים הכוללים רישומים מדויקים על הטיפול ואופן החלמתם.
הטיפול בגלי-הלם מיושם באירופה כבר 19 שנים, הוא החל להיות משמעותי ביותר לפני 10 שנים בארץ לאחר שמדענים העוסקים בתחום הרפואה הבינו שגלי ההדף היודעים לרסק אבני כליה יכולים גם להתאים לריסוק הסתיידות בגידים, רצועות, מפרקים.

לשם כך נמסרו נתונים אמפיריים לחברה אמריקאית העוסקת ביצור מכשור רפואי אשר פיתחה את המכונה לטיפול בגלי-הלם.מכונה זאת גדולה ושוקלת 450 ק"ג היא יודעת להפיק גלי הדף שחודרים לרקמות הרכות לעומק של עד 7 ס"מ ומרסקים את רובד ההסתיידות החיצוני והפנימי שנמצאים עמוק בתוך רקמת הקולוגן של הגידים.

יש לציין שהמושג הסתיידות יופיע מס' פעמים במאמר זה לכן כדאי להבהיר מה זה הסתיידות. זאת תופעה שמערכת החיסון מעורבת בה דוגמא: גיד מסוים שמופעל עליו לחץ בעבודה קשה או בספורט אתגרי מתחיל לפתח לפעמים קרעים מקרוסקופיים, כאשר מערכת החיסון מזהה זאת היא שולחת למקום חומר מינראלי שהגוף מייצר בכדי לתקן קרעים אלה אבל ברוב המקרים זאת פעולה סיזיפית כי אנחנו ממשיכים לאמץ את הגיד ומערכת החיסון מתקנת לאחר תקופה מופיע על הגיד שכבה לבנה שנראית יפה בצילום U.S רגיל.

היות וצבעו של הגיד לבן ודומה לסיד החלו לכנות גידים אלה מסוידים או הסתיידות.
כאמור הטיפול בגלי-הלם יודע לחדור את שכבת ההסתיידות ולרסק אותה מבלי לפגוע בעצמות, או כל דבר אחר. אחד הטיפולים הנפוצים בגלי הלם זה לזרז איחוי שבר בעצמות באוכלוסיה הזקנה בגלל התכונה של הזרמת דם רב למקום ורגנרציה של נימי דם חדשים. לכן גלי-הלם נחשבים לטיפול בטוח, יש מקרים של אוסטיאופורוזיס מתקדם אצל נשים וטיפול זה לא מתאים ספציפית לאזור מפרק האגן.

הטיפול בגלי-הלם נכנס לקטגוריה של מחליף ניתוח בקרב חברות הביטוח שהבינו את משמעות הטיפול ללא תופעות לוואי, ללא אשפוז, ללא ניתוח וזמן החלמה.
בנוסף רוב המטופלים שסובלים מהסתיידות ודלקות במערכת התנועה צורכים הרבה כדורים שלא עוזרים לטפל בבעיה אלה רק מטשטשים קצת את הסימפטום שלא נדבר על זריקות קורטיזון אשר ממש פוגעים בחוזק הגידים לכן אורתופדים לא מוכנים להזריק יותר מפעמיים ברבעון למקום ספציפי. יש לציין שהכדורים כגון: ארקוקסיה, אטופן, נרות אווטירן, עשויות לפגוע ברירית הקיבה ובתפקודי כבד.

ניקח לדוגמא מטופל הסובל מדרבן העקב ונפרוס לפניכם את המסלול בו יעבור עד שבסוף יגיע או לניתוח או לטיפול בגלי-הלם.
המטופל מרגיש דקירות וכאבים בצעדים הראשונים של הבוקר בעקב ופונה לצילום בו מאובחן דרבן ע"פ רוב פלנטארי קדמי, הטיפול הראשוני שיקבל זה כדורים שנ"ל, לאחר מכן סדרת פיזיוטראפיה, אם זה לא עוזר הוא נשלח לקנות רפידות ג'ל שנקראת העין הכחולה שמקלה קצת אבל לא מטפלת, לאחר מכן יקבל הפניה להתאים מדרסים לרגליו שע"פ רוב מפריעים מאוד למטופלים שכבר סיגלו לעצמם במשך השנים צורת הליכה והמדרסים אונסים אותם ללכת בצורה אחרת דבר שמלווה באי נוחות ולפעמים בכאבים.

יש מקרים בהם מחליטים המטופלים לקנות נעליים אורתופדיות יקרות לאחר מכן אם אין הטבה יקבלו זריקת קורטיזון מכאיבה אם לא עזר יקבלו זריקה נוספת. יש מקרים שהזריקה עוזרת לזמן קצוב והתופעה חוזרת בהחמרה. לאחר הזריקה מוצע למטופלים לעבור ניתוח בניתוח זה מסירים את עוקץ הדרבן ומנקזים קצת את הבורסה הדלקתית לידו אבל לא מטפלים ברצועה הפלנטארית שהיא לאורך ורוחב כל כף הרגל ונמצאת במצב של הסתיידות ודלקת של רקמות רכות, לכן ברוב המקרים הדרבן צומח מחדש ואני ד"ר דניאל מאשר לכם שטיפלתי בעשרות מקרים של מטופלים לאחר ניתוח בגלל שהדרבן חזר.

ההבדל בין שיטות הטיפול שנכתבו לבין הטיפול בגלי-הלם הוא בזה שהטיפול שנמשך 5 שבועות חוסך לכם המטופלים המון סבל, אובדן ימי עבודה, נסיעות, ובמקרה הגרוע החלמה של חודשיים לאחר ניתוח.
רמת ההצלחה בטיפול גלי-הלם נמדד ויצאה סטטיסטיקה של עד 90% הצלחה, במרפאת גלי-מרפא בהנהלת ד"ר דניאל הגדילו את אחוזי ההצלחה בגלל הכנסת מכשיר רפואי נוסף שהוא מיטת תדרים משתנים בשיטת ה.M.R.I שמפיקה גלים אלקטרו מגנטים.

השילוב בין גלי-הלם לבין מיטת תדרים הוא השילוב המנצח כי גלי הלם מרסקים הסתיידות והתדרים משקמים רקמות שנפגעו מעצם הדלקת שהייתה בהם ומפילוח העוקץ הפלנטארי שחדר דרכם. לכן גם אחוזי ההחלמה עלו בצורה דרמטית.

אחוזי החוזרים לחיזוק טיפולי במרפאת גלי-מרפא נוטה לאפס וקשה למדידה סטטיסטית באחוזים למרות שיש מקרים ממש בודדים שזוכים לטיפולי חיזוק בעלות של 50% הנחה בגלל היותם מטופלים.

לסיכום: המאפיינים של הטיפולים במרפאת גלי-מרפא זה המקצועיות הרבה שנרכשה,מחירים הזולים ב30% ממרפאות אחרות, הדבקות בהחלמה מספקת לרווחת המטופלים, וכמובן היחס האישי שמקבל המטופל והמעקב הרפואי המסודר שמועבר לידי הגורמים המפנים מטופלים למרפאת גלי-מרפא.
לסיום מאחל אני לכולם המון בריאות אבל!!! אם תזדקקו לעזרה אתם בידיים נאמנות ומקצועיות של ד"ר דניאל.

 
נ.ב. אופן הטיפול בגלי הלם ובתדרים אלקטרו מגנטים מופיעים בסרטים הנמצאים באתר זה במיוחד עבורכם, צפו בהם בכדי לקבל הדרכה טובה לפני שאתם באים לטיפול.

דרבן העקב -טיפול בגלי הלם באר שבע 
דלקת בגיד אכילס -טיפול בגלי הלם באר שבע
ד
לקת גידי הפטלה בברך -טיפול בעזרת גלי הלם בבאר שבע
דלקת הסתיידות הכתפים טיפול בגלי הלם באר שבע
דלקת מפרק האגן -טיפול בעזרת גלי הלם ב"ש

דלקת והסתיידות המרפק -טיפול בגלי הלם באר שבע
תסמונת התעלה הרפאלית -כף היד -טיפול בגלי הלם באר שבע
ט
יפול באין אונות בעזרת גלי הדף בבאר שבע 
  
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 

 
               בית הנשיאים קומה מינוס 1, שדרות רגר 19, באר שבע, טל. 08-6441985
לייבסיטי - בניית אתרים