08-6441985
 
 פריצת דרך מדעית רפואית לשירות הגברים הסובלים מאין אונות
שיטה חדשה לסובלים מבעיות זקפה המבוססת על גלי קול בעלי עוצמה נמוכה. טכנולוגיה זו נמצאת בשימוש מקובל לטיפול בחולים עם הפרעות  בזרימת דם ברגליים עקב סוכרת  ובחולי לב. 

גלי קול בעלי עוצמה נמוכה משפרים את זרימת הדם לאזור המטופל . טיפול זה יכול להעלות את יצור החומר NO אשר מרחיב כלי דם ומשפר זרימת דם.

במהלך הטיפול נשלחים גלי קול לחמישה אזורים שונים בפין. הטיפול הוא מהיר וללא כאבים או תופעות לוואי כל שהן.
הטיפול הכולל מחולק  לשתי סדרות, כל סדרה בת 6 מפגשי טיפול (פעמיים בשבוע למשך שלושה שבועות) עם הפסקה של שלושה שבועות בין שתי הסדרות.

עד כה התוצאות מבטיחות מאד.

בעבודה גדולה השתתפו 60 מטופלים עם הפרעה בזקפה על רקע הפרעות בזרימת הדם. טווח הגילאים היה נרחב 27 ועד 77. המטופלים חולקו בצורה אקראית לשתי קבוצות כאשר 40 חולים קיבלו טיפול מלא בגלי קול בעלי עוצמה נמוכה  ואילו 20 חולים קיבלו טיפול אינבו ושימשו למעשה כקבוצת הביקורת. בתחילת הטיפול לא ניכר הבדל משמעותי בין שתי הקבוצות. בתום המחקר 65% מחולים בקבוצה שקיבלה טיפול בגלי קול בעוצמה נמוכה הודגם שיפור משמעותי בכל מדדי זרימת הדם והזקפה השתפרה. בקבוצה שלא קיבלה טיפול בגלי הקול השיפור היה נמוך באופן משמעותי ונצפה רק ב 20% מהחולים.

מחקר אחר השתתפו מטופלים  עם הפרעות בזקפה אשר לא הגיבו לטיפול תרופתי מסוג  PDE5i.  קבוצה של 24 מטופלים בגילאים 41-78 קיבלו טיפול מלא בגלי קול בעלי עוצמה נמוכה. בתום המחקר כל המטופלים דיווחו  שיפור בתפקוד המיני ואילו  5 חולים תפקדו מינית באופן תקין ,לאחר שטופלו בשילוב גלי קול וטיפול תרופתי.

מכונה רפואית זאת נמצאת במרפאת גלי-מרפא באר שבע לטיפול בגברים הסובלים מאין אונות והטיפול נעשה ע"י ד"ר דניאל שהוסמך לטיפולים מסוג זה.
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 

 
               בית הנשיאים קומה מינוס 1, שדרות רגר 19, באר שבע, טל. 08-6441985
לייבסיטי - בניית אתרים